Družstvo MANDAVA

PRVNÍ SVÉPOMOCNÉ DRUŽSTVO VE VARNSDORFU

Dnes je neděle 20. října 2019


NABÍDKY členů družstva Mandava

Hřebeny - hand made výrobky pana Karla Kříže

Všechny řádné členy svépomocného družstva Mandava informujeme o možnosti prezentovat na této stránce svou nabídku výrobků nebo služeb (bezplatně). Je to první reálný benefit pro naše členy. V případě zájmu si připravte svou nabídku, ve které uveďte:

Jméno nebo název firny + popis nabídky + kontakty na oprávněnou osobu.

Dále můžete připojit informaci o slevě  (%), kterou můžete poskytnout členům svépomocného družstva Mandava.

Pokud chcete publikovat též odkaz na vaši webovou prezentaci, uveďte prosím na svém webu tento odkaz: http://www.druzstvo-mandava.cz

Nabídky zasílejte na Petra Heinricha.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY ČLENŮ DRUŽSTVA MANDAVA:

 

ŠŤASTNÁ ČTVRTHODINKA PRO ČLENY MANDAVY - DOBROTOVY TRHY

Při nákupu na Dobrotovo trzích, které družstvo Mandava pořádá každý druhý pátek na Varnsdorfské střelnici mohou členové družstva využít slevu 3% na prodejních stáncích družstva Mandava, tzn. výrobky z Verneřic (sádlo, škvarky, klobásy, tlačenka, paštika aj.), pečivo z pekárny U Šedivých, medy, paštiky, mošty aj.
a zelenina - ovoce u stánku p. Kacálka.

PO 17 HODINĚ ŠTASTNÁ MANDAVSKÁ ČTVRTHODINKA!!!
- sleva 30% při nákupu uzenin a výrobků z Verneřic.
- sleva 10% při nákupu pečiva z pekárny U Šedivých
Slevy v rámci šťastné čtvrthodinky je možné vyžadovat pouze pokud bude zboží na stánku a platí výhradně pro členy svépomocného družstva Mandava.

 

INTERNETOVÉ SLUŽBY
Společnost Výběžek.NET, s.r.o. - největší lokální poskytovatel služeb sítě Internet ve Šluknovském výběžku v lokalitách - Císařský, D. Podluží, Doubice, Filipov, H.Posluží, Chřibská, Jiřetín p. Jedlovou, Jiříkov, Kateřina, Království, K. Lípa, Lesné, Nový Jiříkov, Rozhled, Rumbur, Rumburk - Horní Jindřichov, Rumburk - Dolní Křečany, Rybniště, Staré Křečany, Studánka, Světliny, Šluknov, Valdek, Varnsdorf, Vlčí Hora, Zahrady
Speciální cena pro členy družstva Mandava je 349 Kč měsíčně (včetně DPH) za připojení k Internetu pro domácnosti o rychlosti 100Mbps (dle místa připojení a použité technologie - standartní cena této služby je 399,-Kč/měsíc).

 

UBYTOVÁNÍ V REGIONU
Pronájem chalupy v Jiřetíně pod Jedlovou a v Dolním Podluží pro rodinou rekreaci nebo jako prostor pro oslavy a setkání. Chalupa U SV. JANA a Chalupa LELKOVNA. Členové družstva Mandava mohou využít slevu 10%.

 

RESTAURANT STŘELNICE
Příjemný restaurant v centru města Varnsdorfu nabízí klidné nekuřácké posezení s obědovým menu (výběr ze tří jídel každý všední den od 11 do 14 hodin). Máme výbornou kuchyni a dobře ošetřené pivo (Staropramen). Vaříme převážně z regionálních surovin, nabízíme kvalitní moravská vína. Připravíme důstojné prostředí pro rodinné oslavy, svatby, křtiny a firemní akce.
Objednávky: 602 490 879.

 

MARTIN ZÍKA - MEDIÁLNÍ SLUŽBY
Poskytuji propagační služby týkající se zejména tvorby a správy webů, zpracování reklamní grafiky, tvorby textů a reklamní fotografie. Provozuji internetový informační systém pro podporu drobného podnikání a živností v Děčínském regionu www.vylep.info. Poskytuji konzultace při vytváření firemního vizuálního stylu a public relations (ošetření vztahů s veřejností). Členům družstva Mandava nabízím slevy 15 - 20% dle povahy zakázky.
Kontakt: Martin Zíka, 775 855 303, zika@asram.cz, www.asram.cz, www.martin-zika.cz

 

Nápojka Ryšavý Varnsdorf